2D Laser AMADA LC 3015 F1 NT
2D Laser AMADA LC 3015 F1 NT was manufactured by the machine manufacturer AMADA. Machine AMADA LC 3015 F1 NT was built in 2009 year.
General data | |
|---|---|
| Location | Czech Republic |
| region | Jihomoravský kraj |
| Year of manufacture | 2009 |
| Warranty | Without warranty |
| Technical condition | Good |
| Loading | The buyer organizes the loading at his own cost |
| Payment | Before receipt |
| Transport | The buyer organizes the transport at his own cost |
| Status | A test can be performed |
| Stock number | 7433 |
Technical parameters | |
|---|---|
| Laser power | 4 kW |
| Length of the working table | 3000 mm |
| Width of the working table | 1500 mm |
| Machine weight | 11 t |
Equipment | |
|---|---|
| no data | |










































